KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746518

nr 1274 6518

Gösta Sundström

(1920-2008), Sverige

Oljemålning, Båtar i hamn, signerad. Olja på duk, 70x90 ca

Gösta Sundström, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1920, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 september 2019
kl 18:25:24

Gösta Sundström

Läs mer om Gösta Sundström